Michael Jackson & Cryogenics

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default Michael Jackson & Cryogenics

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı Ekim 25, 2011 3:59 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Y14oPIv1qIY&feature=player_embedded
Pearl aslında burda ilginç birşey yakalamış ama sonlara doğru biraz uçmuş,ya da ben tam anlamadığım için bana öyle gelmiş olabilir.ama bu kadının THAT'S IT! diye bağırdığı bölümleri seviyorum,çok sevimli biri gerçekten.
şimdi baştan beri anlamadığım bir konu ,bedende çok miktarda propofolün bulunması(100 mgr anestezi için çok değil aslında ama bu davada hep çok diye anlatılıyor çünkü solunumu durdurmaya yeter)adli tıp hakkında bişey bilmiyorum ama propofolün etkisi nin çok kısa olmasının sebebi,çok hızlı metabolize olmasıdır.dakikalar içinde hasta uyanır çünkü ilaç dakikalar içinde yıkılr.yani ondan sonra kanda propofol ararsanız ne kadar yapıldığına tam olarak emin olamazsınız.ölmüş bir bedende 100 mgr bulunması ilginç,kişi öldükten sonra da propofol yapıldıysa metabolize olamaz ve tespit edilir.bizim davada tespit edildi.doktorun söylediklerine dayanarak savcı bir soru soruyor;
-bu anlattıklarınıza bakınca,öldükten sonra da mı propofol vermiş?
sonra soru anlaşılmıyor daha doğrusu ilginç bir durum olduğu dank ediyor.bunun üzerine savcı yeniden soruyor;
-yani bu SENARYO ya göre,öldükten sonra da vermiş olması lazım???sonraki kem kümleri anlamadım.ancak Pearl konuyu nedense plastinat sanatçısı alman doktor haberine bağlamış.gerçekten anlamadım.şeyi hatırlatıyor.Michael ın son günlerinden birinde giydiği tişörtte bu bu sergiye gittiğini gösteren bir resim varmış.alman sanatçının da 26 haziran da bir haberi çıkmış;

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1195750/Michael-Jackson-set-plastinated-missing-deadline-cryogenic-freezing.html
şu cesetleri plastinat denen bir işlemden geçirip heykel haline getiren adam.Michaelın bedeni plastinat yapılmalı hem de bubbles ile birlikte.biz aylar önce bununla ilgili bir görüşme yapmıştık.ama ne yazık ki otopsiden hemen sonra beden soğutulmalıydı artık çok geç falan demiş.????
Misafir
Misafir

default Geri: Michael Jackson & Cryogenics

Mesaj tarafından nesronic Bir Perş. Ekim 27, 2011 1:33 pm

Bu haber Moonwalker'da da görünen, MJ kendini 50 yıllığına donduracak şeklindeki medya saçmalıklarına gönderme değilse ne olayım, valla ne olacaksam olayım çünkü duyduğum en saçma şey...

Admin
Admin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics