TRIALOPENING- Fake pic and voice recording

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default TRIALOPENING- Fake pic and voice recording

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 7:28 am

http://www.youtube.com/watch?v=0fA2OaRFoJw&feature=share

Şok olduk!dün mahkeme bir şokla başladı.savcı bir -ölü Michael- resmi,bir de bilinmeyen bir ajanın (ajan=ilaç) etkisi altındaki michael sesi gösterdi.
Resimle başlayalım;
hatırlıyor musunuz?buna benzer bişey yaşamıştık zaten.(fake ambulans resmi).kusura bakmayın ama burda uygunsuz şeyler var.Bu bir Fake!ağızla ilgili kısım,yüze uygunsuz.bileklere bakın,çok ince ve el gerçek dışı görünüyor.bu adam çok kısa bacaklara sahip olmalı,michael daha uzun.ve michael bu anda kıvırcık olmalıydı.
ve ses kaydı;
bu kesinlikle michael ın sesi değil.ilaç altında olsun olmasın.kesinlikle çok pes.hatta bazı arkadaşlarım,joe jackson ın sesi olabileceğine dikkat çektiler.ama ses kaydındaki kelimeleri okuyun;''olağanüstü bir şov''..dünyanın en büyük şovu ve oyuncular çok iyi oynuyor.
bu resim ve ses,ümitleri kaybetmeye sebep olmamalı.aksine,daha çok bir hoax olduğunu göstermeli.
Güçlü olun ve Michael için birleşin. united4Michael ..Esprit467
video bu.resim konusunda ilk dikkatimi çeken,vücudun üst kısmının büyüklüğü açıkça görünürken bacakların gerçekten bu görüntüye uygunsuz olması,Michael bir cüce değildi ben bir şaşı değilsem,tamam görsel ayrıntıları fazla okuyamam ama o kadar da değilim Wink
bir şeye emin olamadım,o resimdeki el..orda iri damarlar mı görünüyor,buna emin değilim işte.bi bakıverin genç gözler.ölmüş bir insanın elinde öyle belirgin damarlar olmaz da??? malum kalp durur,dolaşım durur,kan durur,damarlar çekilir,normal bi süreçtir yani...
Misafir
Misafir

default Geri: TRIALOPENING- Fake pic and voice recording

Mesaj tarafından KING-MJ Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 7:37 am

2 sene gectikten sonra cıkarılcak bir kayıt degil bu. yeni kaydedilmiş bile olabilir herşeye inanırım. ama bu sesin MJ olmadıgına pek inanmıyorum.

ama suda bir gerçekki 2 saniyeden fazla danayanamadım dinlemeye ve kulagımda çınlıyor kabus gibi orada acı çekmiyor belki ama ne kadar zor zamanlar gecirdigini anlamama sebep oldu. ve kayıtlarda konserden bahsediyorsa (ki buna kimse kesin gözle bakamaz, hoaxta olabilir videomaker ın dedigi gibi ) bu iş bitmiştir arkadaşlar...

resim için konusursakda ilk kez gördüm ama sunu diyebilirimki MJ gözlerini kapatamıcak kadar hızlı öldüyse hastaneye geldigindede ölü gelmesi gerekirdi ve bu yüzden hasta kıyafeti giydirilmesi bana biraz sacma geldi. üzeirnde onun kıyafetleri olması gerekmezmi ?

2 seneden fazladır birçok şey gördük ama 2 seçenegede gönülden baglanamamak beni çok yoruyor. yeter artık şarkılarını dinledigimde aldıgım kaçış duygusunu kaybetmekten korkuyorum.

En son KING-MJ tarafından Çarş. Eyl. 28, 2011 8:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
KING-MJ

Mesaj tarafından umut356109 Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 7:45 am

Hasta kıyafeti giydirilmesi ilginç bi nokta.Ama ses kaydı aklımı karıştırdı.
umut356109

Mesaj tarafından leydis Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 7:50 am

Damarlar benim de dikkatimi çekti Şengün,dediğine aynen katılıyorum eğer görüntü hastanedeyse o çoktan demektir, o halde o damarlardaki dolaşım neyin nesi Shocked bunu okyanus ötesinden,bir bilgisayarın ekranından biz görüyoruz da ailesi,Amerika'daki o kadar fan bunu mahkemeye sormuyor mu, ben hep gelip buraya takılıyorum ya gerçekten dünyanın en büyük şovunu seyrediyoruz, ya da bilemiyorum gerisini.......... What a Face
leydis

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 7:59 am

evet di mi yanlış görmüyorum,neyse twitterda bu el-bilek konusu çok konuşuluyormuş,bakiim onlar ne demiş?üzerindekilerle ilgili case ve otopsi raporunda çok ayrıntılı detaylar vardı ama valla kendi çevirdiğim kısımları şimdi hatırlamıyorum,ona da bi bakiim ,
normal şartlarda CPR sırasında zaten palas pandıras üzerindekiler çıkarılır.evde-ambulansda-acilde bir sürü el cpr yaptı,bu arada soyulmuş olması lazım.normal şartlarda CPR ye son verince,ailenin görmek isteyeceği düşünülerek görüntüsü düzeltilir,hastane önlüğü ,bilekliği takılır.ama bizim şartlarımız normal değil.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 8:46 am

otopsi raporu ilk sayfada üzerinde bir şey olmadığı,3. sayfada hastane önlüğü olduğu yazan çelişkili bir durum varmış.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından KING-MJ Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 9:42 am

bu kıyafet olayı boş iş degil. neden ameliyat kıyafeti giydirilsinki ayrıca ölmesine ragmen kıyafet giydirilecek kadar ilgileniliyorsa AĞZI NEDEN AÇIK ????????
KING-MJ

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 9:59 am

ağzında entübasyon tüpü var.normal şartlarda ölüm açıklanınca bu tüp de çıkarılır aslında,yani benim gördüklerimde öyleydi.ama otopsi raporunda otopsiye bile bu tüple geldiği yazıyordu.hoş bi durum değil bu.ayrıca la toya hastanede Michaelı öldükten sonra gördüğünü ve herşeyin çok iyi göründüğünü söylemişti,ağzında bir tüp takılı olduğunu düşününce tuhaf??
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 2:12 pm

Ya birşey sorucam Şengün abla.O entübasyon tüpü burnun altından bantlanmış,ağıza takılı olsa çene hizasından bantlanması gerekmezmiydi.
ecz_mj

Mesaj tarafından Misafir Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 2:26 pm

30-40 cm uzunluğunda ve yapışkan bir şeriti(mesela bir flasteri) kullandığını düşün ,tüpün etrafında dolandırır ve bir yarısını çeneye,bir yarısını burun altına doğru tespit edersin.muhtemelen diğer tarafa kadar uzanıyordur o.tüp çıkmasın diye.bazen de bu iş için özel tespitleyiciler olur ama görüntüleri buna benzer.bazıları dolanıp boyun arkasına kadar gider.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ecz_mj Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 2:28 pm

Anladım çok sağol...
ecz_mj

Mesaj tarafından KING-MJ Bir Çarş. Eyl. 28, 2011 9:46 pm

yatagının resmini gördüm mahkeme videosunda. komidinin üstü sırf ilaç yatagın üstünde serum yanında tüp. bu kadar ilaç alımı ne için. MJ in bu kadar cahil olmasına imkan yok. ama bu kadar ilaç kullanıyorsa bu yasa kadar gelmesi bile bir mucize...

peki öldü dersek eger 25 haziran sonrası Joenun gülerken çekilen resmleri cenazedeki mutlu pozlar this is it ipuçları dave dave olayı ve domuz maskeli adam (bu 2 olay olmasaydı saglam bir rippercı olabilirdim) ve bunun gibi birsürü ipucunu hiçemi sayıcaz hemde öldügüne dair sadece jermeine nin acıklaması varken...
neye inanıcagımızı bilmiyoruz. ama sunu biliyorumki ripperda olsa believerda olsa bu resmleri ses kayıtlarını görmekten kimse haz almıyor. hatta iğreniyoruz korkuyoruz. yakında otopsi videoları bile cıkabilir. halbuki bunlar yerine mahkemedeki oyuncakları kaldırıp adam gibi twittera bugün acı günümüz kardeşimi kaybettim gibilerinden acıklama yapsalar burada olmazdık ve zamnında büyük acımızı ceker bu zamanlardada küçük hüzünümzle mutlu olmayı bilirdik. ama bu şekilde olmak hepsinden kötü 2 taraf içinde ister inanan ister inanamayanlar için.
KING-MJ

Mesaj tarafından leydis Bir Perş. Eyl. 29, 2011 6:42 am

Duygularıma tercüman olmuşsun Kıng insan ister istemez sorguluyor çünkü bir yığın şey normal görünmüyor,kim bilir belki de believerlığı beslemek birilerinin işine geliyor umarım öyle değildir,bu mahkeme bizlerin düşündüğü gibi sonuçlanır,bu kadar aptallıktan sonra Maykıl'ın gittiğini kabul etmek zor olur Crying or Very sad
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Perş. Eyl. 29, 2011 6:55 am

leydis demiş ki:Duygularıma tercüman olmuşsun Kıng insan ister istemez sorguluyor çünkü bir yığın şey normal görünmüyor,kim bilir belki de believerlığı beslemek birilerinin işine geliyor umarım öyle değildir,bu mahkeme bizlerin düşündüğü gibi sonuçlanır,bu kadar aptallıktan sonra Maykıl'ın gittiğini kabul etmek zor olur Crying or Very sad

Korkacak birşey yok canım.Sakin ol Michael'a güven.Biz believerız neler gördük.Sadece Michael'a ve kendimize inanalım.

beLIEve

Pinokyo

Mesaj tarafından leydis Bir Perş. Eyl. 29, 2011 6:59 am

Evet canım haklısın ama bazen öyle saçma şeyler oluyor ki.....
leydis

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Perş. Eyl. 29, 2011 9:09 am

Resmin analizi var bu videoda ama en güzeli Michael'ın sağlığı ile ilgili Kenny'nin mahkemede söylediklerinin yalan olması.Michael sağlığı nasıldı sorusuna Kenny 2009'da çok iyiydi diye yanıt vermiş,mahkemede iyi değildi.Karakolda doğru söyleyen,mahkeme de şaşan Kenny seni seviyorum Very Happy

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

Mesaj tarafından KING-MJ Bir Perş. Eyl. 29, 2011 10:34 am

2009da iyiydi deyip şimdi kötüydü demesi birden bu ses kayıdının hastahane resimlerini cıkması benim MJ dönmekten vazgecti diye düşünmemi saglıyor. fakat suda varki MJin her bakışının her lafının her hareketinin anlamı düşündügümüzden cok daha fazladır. bu yüzden Hoaxı planladıgında dönücegi güne kadar kafasında tasarlamıştır diye düşünüyorum.
bu karışıklıkların birden artmasıda uzun süren suskunlugu bozmak içindi. başardılarda ama kimsenin yöntemlerini begendigini sanmıyorum. bu ses kaydı okadar agır geldiki MJ dönse bile dinleyemem. onu ben bir süper kahraman gibi tanıdım bildim o sesin sahibi aciz bir adammış gibi geliyor ve 3 saniye dahi dinleyemiyorum.

KING-MJ

Mesaj tarafından Misafir Bir Perş. Eyl. 29, 2011 2:49 pm

bazı fotoğraflar bekliyorduk,düzmece bi otopsi fotosu serisi gösterebilirler diye beklentimiz olduğu için mi bilmiyorum,bıu fotoğraf beni pek sarsmadı.öyle birden zart diye gösterilince,biraz sarsıcı oldu tamam,ama bir grafik çalışması olduğu belli.ama ses kaydı beni de daha çok sarstı.neden bilmiyorum.bir ses kaydı düzenlemek ,bir otopsi raporu düzenlemekyen daha basit bişeydir herhalde oysaki,bunun Michael olduğuna inanmak için bir sebep yok,evet ,ama yine de tekrar dinlemek istemedim ben de.en kötü ihtimalle gerçek bir kayıt bile olsa,dünyanın en sağlıklı,en aklı başında,en güçlü,en sevimli adamına bile bunları söyletecek ilaçlar bunlar,nasıl vereceğini bilirsen,spiderman i bile mırıldayan bi kedi yapabilirsin.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından bugran Bir Perş. Eyl. 29, 2011 5:01 pm

arkadaşlar michael 7 cücelerin arasında yaşamıyor benim bildiğim Very Happy ses de michael'a benzemiyor telaş yok iki yıl sonra kral bizle sonra legacy albümü göğsümüz yere gelmez...
bugran

Mesaj tarafından KING-MJ Bir Cuma Eyl. 30, 2011 9:14 am

konu baslıgında neden fake pic. yazıo. resmin sahte oldugu kanıtlandımı?
KING-MJ

Mesaj tarafından EVRE Bir Cuma Eyl. 30, 2011 11:28 am

iyide dostlar koca amerikan makkemesine sahde resim sunmak cezasi agirdir ayrica bizler gibi süpelenen biri resmin sahde olabilecegini söyler ve konturol edelmesini isterdi savcilar bence bunu incelemistir diye düsünüyorum . orada bir sürü kanun adami var birinden biri bunu yapardi yani bi fotosop olayi olsaydi he evet resimde dedikleriniz e katiliyorum belki de cekim yönleriyle alakalidir. offff bilmiyorum ya
EVRE

Mesaj tarafından nunu Bir Paz Ekim 02, 2011 7:13 am

Fotoyu inceleme gereği bile duymuyorum neden derseniz birinci neden; bacak inceymiş el kalınmış pek anlamam ikinci neden; fotonun mahkemeye sunulmasının bir manası yok neyi ispatlamak için mahkemeye böyle bir gösellik sunulmuş merak ettim. Ahan da MJ bu gerçekten zayıf ve ölü mü demek istenmiş. Evet ben katilim üstelik ihmalkar bir katil, adam can çekişirken, ben resim çekme peşine düştüm deyip davacıların başka konularda da kendisine suçlamalarda bulunması mı istenmiş Very Happy
Sanırım Murray ın canı eletrüklü sandalye çekiyor (gerçi bu adam eletrüklü sandalye ye oturtulsa dahi cezalandırıldığına inanmam hoaxçının katilinin cezası da sahte olur)
Üçüncü neden resimdeki gerçekten kuru olsa da ne kadar ölü görebiliyor ya da ne kadar ölü olduğunu nasıl anlayabiliyoruz?
Videoda bize MJ nin sekaret mevte de çıkardığı son homurtular olarak empoze edilmeye çalışılan sesler hakkında yorum yapmak dahi bana komik ötesi geliyor
nunu

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Ekim 02, 2011 8:13 am

Razz sekaret mevte mi deniyomuş ona? Very Happy
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Paz Ekim 02, 2011 8:45 am

nunu demiş ki:Fotoyu inceleme gereği bile duymuyorum neden derseniz birinci neden; bacak inceymiş el kalınmış pek anlamam ikinci neden; fotonun mahkemeye sunulmasının bir manası yok neyi ispatlamak için mahkemeye böyle bir gösellik sunulmuş merak ettim. Ahan da MJ bu gerçekten zayıf ve ölü mü demek istenmiş. Evet ben katilim üstelik ihmalkar bir katil, adam can çekişirken, ben resim çekme peşine düştüm deyip davacıların başka konularda da kendisine suçlamalarda bulunması mı istenmiş Very Happy
Sanırım Murray ın canı eletrüklü sandalye çekiyor (gerçi bu adam eletrüklü sandalye ye oturtulsa dahi cezalandırıldığına inanmam hoaxçının katilinin cezası da sahte olur)
Üçüncü neden resimdeki gerçekten kuru olsa da ne kadar ölü görebiliyor ya da ne kadar ölü olduğunu nasıl anlayabiliyoruz?
Videoda bize MJ nin sekaret mevte de çıkardığı son homurtular olarak empoze edilmeye çalışılan sesler hakkında yorum yapmak dahi bana komik ötesi geliyor

Very Happy Hastayım sana Nunucum ya.Çok tatlısın çık Laughing

Pinokyo

Mesaj tarafından cankucuk17 Bir Paz Ekim 02, 2011 6:31 pm

umudumu neredeyse kaybetmiştim ama biraz yeşerttiniz, allah razı olsun Smile
cankucuk17

http://www.myspace.com/mrckck

Mesaj tarafından Sponsored content

Sponsored content

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön