Was Michael Jackson Kidnapped?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default Was Michael Jackson Kidnapped?

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 7:00 am

Bu bir hoax videosu değil.Gerçek.Kız televizyona çıkmış- sanırım 25 haziran'da MJ'in evinin önünde beleyenlerden biri- Michael kaçırıldı ve bence hayatta diyor.kim kaçırdı acaba. Very Happy

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pinokyo

default Geri: Was Michael Jackson Kidnapped?

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Eyl. 23, 2011 7:24 am

ben de şimdi onu seyrediyordum.o kız orda olduğunu söylüyor dimi?o zaman o görüntüleri gördüyse hayatta olduğunu düşünüyordur da,kaçırıldığını neden düşünüyor acaba?
komplo teorisi başlığı adı altında verseler de TV a çıkması güzel
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Eyl. 23, 2011 8:12 am

bi de kız tam olarak ne görmüş,böyle programlarda da adam gibi soru sormazlar ki adamı deli ederler(bu arada benim herşeyi yanlış anladığımdan boş yere sinirleniyor olma ihtimalim çok yüksek)
neyse bu ambulanslı görüntüler fake miydi değil miydi tartışmasını hatırlıyorum da hikayenin aslını bilmiyorum ben.şimdi Nesrin Holmes,bununla ilgili bişeyler yazdı FB da onu arakla-yapıştır yapiim;

-Nesrin Yavaş ;İşte aslında fake olup olmadığı muallakta, 25 Haziran'dan hemen sonra düştü youtube'a. Memorial'den falan önceydi diye anımsıyorum ama emin değilim. Herkes tam uçuşa geçmişken RTL çıktı biz hazırladık, işte de size kamera arkası görüntüler dedi ama beyan edilen amaç çok adiceydi, sadece tepkileri ölçmek için yaptık demişlerdi. Bu orjinal video ile kamera arkası görüntüler de bu arada birbirini tutmuyordu. Sonra RTL'nin önemli adamlarının Mie'ın yakın dostları olduğu ortaya çıktı. Ben bu ambulans videosu ile ardından RTL'nin kendini bu şekilde ortaya koymasını şöyle yorumlamıştım (ki orjinal videonun gerçek olduğuna inanıyorum), gerçekten kaçarken yakalandı, biri kameraya aldı, bir anda millet galeyana gelince o galeyanı yatırştırmak adına RTL ile böyle bir işbirliğine gidildi çünkü RTL biz yaptık dedikten sonra ambulans videosuyla şüpheye kapılanların hepsi bir an da yeniden RIP demeye başladılar. İkincisi, RTL bir medya kanalı ve bu video orjinal ise RTL yalan söylüyordu ya da gerçekten RTL hazırladıysa RTL yine halkı yalanlarla manipüle ediyordu, her koşulda sonuç medya sahteciliğine varıyordu, Mike'dan uygulamalı anlatım dersleri yani Smile..Nesrin Very Happy
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 8:28 am

Bodyguard videosunu unutmamak lazım.Ve şu Murray'inde içinde olduğu malum hastaneye giriş fotoları.Michael ucla'ya gittimi gitmedi mi asılsoru bu.Eğer Jermanini dil sürçmesi doğru ise Michael ucla hiç gitmeden havaalanına gitti.Eski yazıları gözden geçirmek lazım.Ben hoaxsın nasıl başladığını bile unuttum neredeyse.

Pinokyo

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Eyl. 23, 2011 8:40 am

hastaneden havaalanına gitmiş de olabilir.??
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Bir Cuma Eyl. 23, 2011 11:27 am

Mdenz demiş ki:

-Nesrin Yavaş ;.... Bu orjinal video ile kamera arkası görüntüler de bu arada birbirini tutmuyordu. Sonra RTL'nin önemli adamlarının Mie'ın yakın dostları olduğu ortaya çıktı. Ben bu ambulans videosu ile ardından RTL'nin kendini bu şekilde ortaya koymasını şöyle yorumlamıştım (ki orjinal videonun gerçek olduğuna inanıyorum), gerçekten kaçarken yakalandı, biri kameraya aldı, bir anda millet galeyana gelince o galeyanı yatırştırmak adına RTL ile böyle bir işbirliğine gidildi . ....

Hastanede alarm veirilip havaalanına özel bölüme ışınlanmış diyolardı.Güvenlik görevlisinin itirafları bile vardı.Nerdennn Nereyeee Very Happy
umut356109

Mesaj tarafından deep_inside Bir Cuma Eyl. 23, 2011 5:43 pm

Bu teoriyi aslında en başlarda düşünmüştük. Bu ihtimali de gözönünde bulundurduk, etrafını saran insanlara bakınca çok da olmayacak birşey değil aslında ama bunun olmadığını düşünmek istiyorum. Onun iyi olduğunu düşünmek istiyorum. Neyse, size videodakileri kısaca anlatayım. Tabi ayrıntılara girilmiyor ve çok hızlı geçiliyor ama kız 25 Haziran günü evin önünde olduğunu ve ambulansın çıktığını gördüğünü söylüyor. Çok yavaş hareket ediyorlardı ve ben çok endişeliydim diyor. Çocuklarda mı yoksa Michael'da mı bir sorun vardı bilmiyordum diyor. Ambulansı bir arkadaşıyla beraber hastaneye kadar takip etmişler. Ne gördüğünü söylemiyor ama onun hala yaşadığını düşünmek için çok geçerli sebeplerim var diyor. Çok önceleri çıkan RTL videosunu gösteriyorlar elbette, ben de hala bu videonun gerçek olduğunu düşünenlerdenim. Michael'ın kendi rızası dışında müzik katalogları için bir yerde tutulduğunu, onun üzerinden para kazandıklarını söylüyorlar. Spiker adama sorduğunda, adamın söyledikleri tuhaf geldi bana aslında. Adam aileye bunu sorduğunu, onların Michael'ın öldüğüne inandıklarını söyledi. Şimdi bu çok tuhaf bir cevap, aile de emin değil demek bu. Ayrıca şöyle devam etti. "Aile bir vücut gördü, ölü bir vücut...hastanede, tabutta...o yüzden de öldüğüne inanıyorlar..." Kızın buna yanıtı da bir hayli ilginç. "İnsanı ölü gibi gösteren bir ilaç var, bu daha önce kullanıldı." Bu ilacı da araştırmıştık daha önce, böyle bir ilaç var ama tıp bilgim yok üzgünüm, o yüzden nasıl kullanılıyor bilmiyorum. İşte kısaca videoda geçen konuşmalar böyle...
deep_inside

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 5:56 pm

deep_inside demiş ki:Bu teoriyi aslında en başlarda düşünmüştük. Bu ihtimali de gözönünde bulundurduk, etrafını saran insanlara bakınca çok da olmayacak birşey değil aslında ama bunun olmadığını düşünmek istiyorum. Onun iyi olduğunu düşünmek istiyorum. Neyse, size videodakileri kısaca anlatayım. Tabi ayrıntılara girilmiyor ve çok hızlı geçiliyor ama kız 25 Haziran günü evin önünde olduğunu ve ambulansın çıktığını gördüğünü söylüyor. Çok yavaş hareket ediyorlardı ve ben çok endişeliydim diyor. Çocuklarda mı yoksa Michael'da mı bir sorun vardı bilmiyordum diyor. Ambulansı bir arkadaşıyla beraber hastaneye kadar takip etmişler. Ne gördüğünü söylemiyor ama onun hala yaşadığını düşünmek için çok geçerli sebeplerim var diyor. Çok önceleri çıkan RTL videosunu gösteriyorlar elbette, ben de hala bu videonun gerçek olduğunu düşünenlerdenim. Michael'ın kendi rızası dışında müzik katalogları için bir yerde tutulduğunu, onun üzerinden para kazandıklarını söylüyorlar. Spiker adama sorduğunda, adamın söyledikleri tuhaf geldi bana aslında. Adam aileye bunu sorduğunu, onların Michael'ın öldüğüne inandıklarını söyledi. Şimdi bu çok tuhaf bir cevap, aile de emin değil demek bu. Ayrıca şöyle devam etti. "Aile bir vücut gördü, ölü bir vücut...hastanede, tabutta...o yüzden de öldüğüne inanıyorlar..." Kızın buna yanıtı da bir hayli ilginç. "İnsanı ölü gibi gösteren bir ilaç var, bu daha önce kullanıldı." Bu ilacı da araştırmıştık daha önce, böyle bir ilaç var ama tıp bilgim yok üzgünüm, o yüzden nasıl kullanılıyor bilmiyorum. İşte kısaca videoda geçen konuşmalar böyle...

Allahım.Michael'ın hala sağ olduğuna olan inancımızı bile sarsacak laflar bunlar.Ailenin Michael'ın öldüğüne inandığına asla inanmam.Sadece Kate'in mavi elbisesine kalsa inanmam.Michael kendi kardeşlerinden bile yaşadığını saklıyor olmaz.Ama bu adamlar onu yaşıyor bilseler neden memorialda o kadar üzgünlerdi.Janet neden susuyor aylardır.Beni en çok korkutan şey bu.Aile bir beden gördü ne demek.Yüzlerce soru her soruya verilen binlerce cevap.Michael yaşıyorsa ve kontrol onda değilse kimde.Kim bu işin başı... No

Sağol deepcim.I love you I love you

Pinokyo

Mesaj tarafından bo-bo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 6:05 pm

Ben ne olduysa ailenin bildiğine inanıyorum.

Peki ya Jermaine'in Smile'ının sözleri? Dil sürçmeleri? Garip açıklamaları? vs vs vs... İnsanları kandırmak için yapacak kadar kötü bir insan olduğuna asla inanamam Jermaine'in. Bence öldüyse de yaşıyorsa da aile biliyor.

Janet konusunda ben çok kızgınım. Michael'ın "ikizim gibi" dediği kardeşe de bakın! Canım Michael, ödül töreninde Janet güzel bi iki söz söyledi diye "ooo" deyip sarılışı gözümün önünden gitmiyor, bir de Janet'a bakın kılı kıpırdamıyor şimdi abisinin ardından! Ölmediyse de öldüyse de böyle davranması her iki durumda da çok sinirimi bozuyor!

Ya niye herkes böyle garip davranıyor. Yeter ya vallahi yeter! Sad
bo-bo

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 6:12 pm

bo-bo demiş ki:Ben ne olduysa ailenin bildiğine inanıyorum.

Peki ya Jermaine'in Smile'ının sözleri? Dil sürçmeleri? Garip açıklamaları? vs vs vs... İnsanları kandırmak için yapacak kadar kötü bir insan olduğuna asla inanamam Jermaine'in. Bence öldüyse de yaşıyorsa da aile biliyor.

Janet konusunda ben çok kızgınım. Michael'ın "ikizim gibi" dediği kardeşe de bakın! Canım Michael, ödül töreninde Janet güzel bi iki söz söyledi diye "ooo" deyip sarılışı gözümün önünden gitmiyor, bir de Janet'a bakın kılı kıpırdamıyor şimdi abisinin ardından! Ölmediyse de öldüyse de böyle davranması her iki durumda da çok sinirimi bozuyor!

Ben Michael'ın kardeşlerinin kötü insanlar olacağına asla inanmam,onlar iyi insanlar biliyorum ama benim için Janet demek Michael demektir.Ben Janet'a sonuna kadar inanıyorum ve biliyorum ki eğer Janet susuyorsa bunun bir nedeni vardır.

Pinokyo

Mesaj tarafından bo-bo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 6:16 pm

Pinokyo demiş ki:

Ben Michael'ın kardeşlerinin kötü insanlar olacağına asla inanmam,onlar iyi insanlar biliyorum ama benim için Janet demek Michael demektir.Ben Janet'a sonuna kadar inanıyorum ve biliyorum ki eğer Janet susuyorsa bunun bir nedeni vardır.

Kötü insan demedim ki ben zaten.
bo-bo

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Cuma Eyl. 23, 2011 6:21 pm

bo-bo demiş ki:
Pinokyo demiş ki:

Kötü insan demedim ki ben zaten.

Ben sana demedim bitanem sen söylediklerinde haklısın işkence bu biliyorum.

Pinokyo

Mesaj tarafından deep_inside Bir Cuma Eyl. 23, 2011 9:30 pm

Buna biraz kafa patlattım ve kendimce bir sonuca vardım, size de mantıklı gelebilir. Böylesi bir iddianın CNN gibi ciddi bir haber kanalında yayına verilmesi boş yere olamaz. CNN bir tabloid kanalı değil, dedikodu yayınlamaz. Bunun tek bir açıklaması olabilir. Dönüş yakın, evet ben dönüşün kokusunu alıyorum. Ne alaka diyeceksiniz, hemen anlatıyorum. Kendi sahte ölümünü düzenlemek Amerika'da büyük suç sayılıyor çünkü bunu vergiden kaçmak ya da yüklü sigorta paraları alabilmek için yapan ve bu yüzden ceza alan insanlar var. Amerika bunun örnekleriyle dolu. Eğer Michael'ın da kendi sahte ölümünü düzenlediği ortaya çıkarsa, ceza almak zorunda kalacak, öyle ya da böyle. Üstelik bütün dünyada hakkında atıp tutan bir sürü insan olacak. Peki ama ya kaçırıldıysa?? O zaman onu kim suçlayabilir ki? Kendi rızası dışında tutulduğunu, bu işte hiçbir suçunun olmadığını söylerse?? Ne ceza alır, ne de hakkında atılıp tutulur. Aksine herkes onun için üzülecek, değil mi?? Dahice ama...ama işte beni tek düşündüren Michael'ın bunu yapma sebebi...çok önemli birşey olmasa böyle birşeyi yapacağına inanmam...sebebi asla ama asla para olamaz... scratch
deep_inside

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Eyl. 24, 2011 8:59 am

çok mantıklı...gerçekten neden olamasın.dönüşü,kabullenemeyecek olan insanlar için en mantıklı senaryo. scratch
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından umut356109 Bir C.tesi Eyl. 24, 2011 9:06 am

deep_inside demiş ki:.... Kendi sahte ölümünü düzenlemek Amerika'da büyük suç sayılıyor çünkü bunu vergiden kaçmak ya da yüklü sigorta paraları alabilmek için yapan ve bu yüzden ceza alan insanlar var.....

Dediklerinin noktası virgülüne katılıyorum ama şöyle bişşiy var ki.Ya Michael devlet koruması altında bunu yaptıysa.Yani biraz yasallık varsa.Tehtid alma durumunda tanık koruma gibi felan.O zmn geri dönüşe istediği zaman karar verebilir.

Ama CNN kafamı karıştırdı cidden cyclops
umut356109

Mesaj tarafından Pinokyo Bir C.tesi Eyl. 24, 2011 10:43 am

deep_inside demiş ki:Buna biraz kafa patlattım ve kendimce bir sonuca vardım, size de mantıklı gelebilir. Böylesi bir iddianın CNN gibi ciddi bir haber kanalında yayına verilmesi boş yere olamaz. CNN bir tabloid kanalı değil, dedikodu yayınlamaz. Bunun tek bir açıklaması olabilir. Dönüş yakın, evet ben dönüşün kokusunu alıyorum. Ne alaka diyeceksiniz, hemen anlatıyorum. Kendi sahte ölümünü düzenlemek Amerika'da büyük suç sayılıyor çünkü bunu vergiden kaçmak ya da yüklü sigorta paraları alabilmek için yapan ve bu yüzden ceza alan insanlar var. Amerika bunun örnekleriyle dolu. Eğer Michael'ın da kendi sahte ölümünü düzenlediği ortaya çıkarsa, ceza almak zorunda kalacak, öyle ya da böyle. Üstelik bütün dünyada hakkında atıp tutan bir sürü insan olacak. Peki ama ya kaçırıldıysa?? O zaman onu kim suçlayabilir ki? Kendi rızası dışında tutulduğunu, bu işte hiçbir suçunun olmadığını söylerse?? Ne ceza alır, ne de hakkında atılıp tutulur. Aksine herkes onun için üzülecek, değil mi?? Dahice ama...ama işte beni tek düşündüren Michael'ın bunu yapma sebebi...çok önemli birşey olmasa böyle birşeyi yapacağına inanmam...sebebi asla ama asla para olamaz... scratch

Çok sıkılmıştım dün içimi ferahlattın teşekkür ederim.Cnn zaten hoaxsın bir parçası değil mi.Larry King,malum hayalet mevzusu (aynı hayalet hikayesinin Elvisle ilgili olanıda var unutmayın).Michael dönerse mantıklı birşeyler söylemesi lazım.Ben şu söz üzerinde duruyorum tabi eğer gerçekse "Bu konserleri yaparsam hayranlarımı, yapmazsam beni öldürürler." Question Bir de bir teori vardı National Islam ile ilgili yanlış hatırlamıyorsam deepcim senin teorinde o da çok mantıklı geliyor bana özellikle Randy'nin hareketlerinden.Forest Lawn'dan sorumlu Jackson oluşundan.

Pinokyo

Mesaj tarafından ecz_mj Bir C.tesi Eyl. 24, 2011 12:02 pm

deep_inside demiş ki:Buna biraz kafa patlattım ve kendimce bir sonuca vardım, size de mantıklı gelebilir. Böylesi bir iddianın CNN gibi ciddi bir haber kanalında yayına verilmesi boş yere olamaz. CNN bir tabloid kanalı değil, dedikodu yayınlamaz. Bunun tek bir açıklaması olabilir. Dönüş yakın, evet ben dönüşün kokusunu alıyorum. Ne alaka diyeceksiniz, hemen anlatıyorum. Kendi sahte ölümünü düzenlemek Amerika'da büyük suç sayılıyor çünkü bunu vergiden kaçmak ya da yüklü sigorta paraları alabilmek için yapan ve bu yüzden ceza alan insanlar var. Amerika bunun örnekleriyle dolu. Eğer Michael'ın da kendi sahte ölümünü düzenlediği ortaya çıkarsa, ceza almak zorunda kalacak, öyle ya da böyle. Üstelik bütün dünyada hakkında atıp tutan bir sürü insan olacak. Peki ama ya kaçırıldıysa?? O zaman onu kim suçlayabilir ki? Kendi rızası dışında tutulduğunu, bu işte hiçbir suçunun olmadığını söylerse?? Ne ceza alır, ne de hakkında atılıp tutulur. Aksine herkes onun için üzülecek, değil mi?? Dahice ama...ama işte beni tek düşündüren Michael'ın bunu yapma sebebi...çok önemli birşey olmasa böyle birşeyi yapacağına inanmam...sebebi asla ama asla para olamaz... scratch

Kesinlikle katılıyorum,şu an için en mantıklı olan teori bu herhalde Wink
Artık ne düşüneceğimi bilemiyorum,tek isteğim şu olayın biran önce sonuçlanması... Neutral
ecz_mj

Mesaj tarafından Sponsored content

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics