RIO-Yeni Animasyonumuz.

default RIO-Yeni Animasyonumuz.

Mesaj tarafından Misafir Bir Ptsi Mart 28, 2011 7:05 pm

http://www.youtube.com/watch?v=nCWsTtO3XLY&feature=player_embedded
böyle bir video bekliyorduk ama bu kadar çabuk olmasına şaşırdım doğrusu. Shocked
arkadaşlar bi bakar mısınız(özellikle Pinokyo Very Happy )?
Misafir
Misafir

default Geri: RIO-Yeni Animasyonumuz.

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Ptsi Mart 28, 2011 8:07 pm

Mdenz demiş ki:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
böyle bir video bekliyorduk ama bu kadar çabuk olmasına şaşırdım doğrusu. Shocked
arkadaşlar bi bakar mısınız(özellikle Pinokyo Very Happy )?

Bende tam şimdi bu videoyu gönderiyordum.Video-maker ile aynı şeyleri düşünüyoruz.Naturally kısmını söyleyen bence Michael.Macaw papağanıymış blu.Özgürlük anlamı taşıyormuş,özgürlükle ilgili ikinci ipucu.İlkini hatırlayın Murray'in bir türlü parkmetreye atamadığı 25 sentin arkasında da özgürlük yazıyordu.Still alive çığlığını zaten biliyoruz (thanks MJ).Lionel Richie her zaman işe yarar.Memorial'da,Grammy ödül töreninde (Michael muhtemelen sahne arkasında canlı olarak Earth song'u söylerken çocuklara sahip oldu sağolsun).Ayrıca daha öncede yazdım "say you say me" şarkısı türkçesi Beyaz geceler olan bir filmin saountrackidir.O filmde mikhail baryshnikov hükümet baskısından kaçan çok ünlü bir dansçıyı canlandırır.Uçakları Amerika'ya giderken arıza yapıyordu sanırım Rusya'da mahsur kalıyorlardı.Çok çok güzel bir filmdi.O dansçının özgürlüğe doğru gittiği yolu anlatır.Anne Hataway yeni bir konu Oscar'ın (Oz büyücüsü) sunucusu ayrıca Alice of Wonderland'da da oynadı.George Lopez sanırım MJ'in arkadaşıymış ve dava sırasında yardımcı olmuş.Birlikte Brezilya'ya gitmişler.Gülmeyin ama filmde Lopez'in seslendirdiği Rafael bana Kenny Ortega'yı hatırlatıyor.Will.I.Am malum ve Seidah Garret var çok tanıdık.Neredeyse bütün çetesi orada.Taio cruz büyük bir Michael hayranı imiş.Ayrıca söylediği şarkı çok manidar,kuşlarla alakası yok.Ve kuşların kanat çırpışı size kimi hatırlatıyor.

Pinokyo

Mesaj tarafından tubM Bir Ptsi Mart 28, 2011 8:39 pm

Bir animasyon daha vardı değil mi? Ben o konuya pek bakamadım pek bilgim yok ama aklıma şu geldi:

...

11.45: Michael’ın tabağında bir ölüm oyununu ve yan kuruluşlarını kapsayan çok fazla şey var. TII bunlardan biri.
11.53: Mecazen, Michael Jackson, Pop’un Kralı artık bizimle değil.
25 Haziran 2009’da dinlenmeye çekildi.
12.01: Fakat, Michael Jackson, Yönetmen ve daha fazlası, aynı tarihte özgürlüğüne kavuştu.Yapacağı çok şey var. Ve TII sadece başlangıç.

12.47: Herkes Michael’ın geri gelmesini bekliyor.
Peki, zaten hiç gitmemişti.
12.56: Eserler vermeye ve çeşitli sinema filmleri yönetmeye devam edecek.
( Kurgusal, kurgusal olmayan, fantastik, belgesel, gerçek olaylara ve insanlara dayanan ama teknik yönden belgesel olmayan filmler..)

13.01: Bunun içinde Internet film projeleri, internet için düzenlenmiş diğer projeler, TV, çocuk kitapları, çizgi filmler, çizgi romanlar, interaktif medya, senaryo yazma, Broadway Müzikalleri, Broadway Oyunları, bazısı orijinal bazısı yeniden işlenecek klasikler, kendi konseptine çok benzeyen Sirque Du Soleil, Prince’in PSA’nın (Kamu Hizmeti Duyurusu) yönetimi ve üretiminin farkında olan derin film çalışmalarına rehberlik etmek ve film müziği bestelemek de var.
...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Demek kadının söyledikleri doğruymuş Surprised

Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Salı Mart 29, 2011 8:10 am

tubM demiş ki:Bir animasyon daha vardı değil mi? Ben o konuya pek bakamadım pek bilgim yok ama aklıma şu geldi:

...

11.45: Michael’ın tabağında bir ölüm oyununu ve yan kuruluşlarını kapsayan çok fazla şey var. TII bunlardan biri.
11.53: Mecazen, Michael Jackson, Pop’un Kralı artık bizimle değil.
25 Haziran 2009’da dinlenmeye çekildi.
12.01: Fakat, Michael Jackson, Yönetmen ve daha fazlası, aynı tarihte özgürlüğüne kavuştu.Yapacağı çok şey var. Ve TII sadece başlangıç.

12.47: Herkes Michael’ın geri gelmesini bekliyor.
Peki, zaten hiç gitmemişti.
12.56: Eserler vermeye ve çeşitli sinema filmleri yönetmeye devam edecek.
( Kurgusal, kurgusal olmayan, fantastik, belgesel, gerçek olaylara ve insanlara dayanan ama teknik yönden belgesel olmayan filmler..)

13.01: Bunun içinde Internet film projeleri, internet için düzenlenmiş diğer projeler, TV, çocuk kitapları, çizgi filmler, çizgi romanlar, interaktif medya, senaryo yazma, Broadway Müzikalleri, Broadway Oyunları, bazısı orijinal bazısı yeniden işlenecek klasikler, kendi konseptine çok benzeyen Sirque Du Soleil, Prince’in PSA’nın (Kamu Hizmeti Duyurusu) yönetimi ve üretiminin farkında olan derin film çalışmalarına rehberlik etmek ve film müziği bestelemek de var.
...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Demek kadının söyledikleri doğruymuş Surprised

Tubacım bende senin gibi düşünüyorum.Ben bu kadının yazdıklarını hiç unutmadım.Geçenlerde seyrettiğim bir hoax vidosunda This is it'in 66 milyon dolara(yanlış hatırlamıyorsam) mal olduğu yazıyordu.Meşhur Laberian girl teması sadece Michael'ın yaşadığını işaret etmiyormuş yeni kariyerinide bizlere gösteriyormuş.Daha fazlası gelecek biliyorum.Şu Oliver meselesine takıldım bu aralar.Hani Michael 25 haziran'dan önce seyretmeye gitmişti.Ben Brodway ile ilgili birşeyler bekliyorum.King of pop'u ölesiye özlüyorum ama bu yeni Michael'ı da çok sevdim.

Pinokyo

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Paz Nis. 10, 2011 7:19 pm

Film 8 Nisan da çıktı biliyorsunuz, ve bende seyretme imkanını yakaladım.
Sinemada seyrettiğim için bir şey not edemedim tabi. Ama aklımda kalan güzel ayrıntılar var.

-İlk önce fragmanda still alive bölümünü görmüştük.
-Kuşumuzun adı Mavili, mavi macaw(böyle yazılıyor sanırım) cinsi türü tükenme tehlikesi ile karşı karşıya bir kuş. TMZ bununla ilgili bir haber yapmıştı sanırım, You Blue It başlığı altında.
-Filmin başlarında Mavili uçamadığı için utanıyor, ve bir kitaptan uçmak hakkında bilgi almaya çalışıyor, bu sırada üzerine yazıp çiziyor. Sonra kamera kitaba zoom yapıyor. Kitapta ''Believe'' yazıyor ve Mavili de o sırada onu yuvarlak içine alıyor.
-Bazı bölümlerde Prince'in tişörtündekine benzer kuş figürleri gördüm.
-Daha sonra onun türünden kalan tek kişi olan bir dişi cins mavi macaw'ın yanına götürülüyor. Burada onu gördüğü ilk anda çok etkileniyor, bu dişi kuşun adı da ''Harika'', Harika'nın arkasında bir ışık var , ve kanatlarını aşağı yukarı açıyor.
- Harika bir bölümde uçmanın özgürlük ve bağımsızlık olduğundan bahsediyor.
- Festival gecesi ay'ın rengi mavi.
- Filmin ana konuları, Aşk, Sevgi ve Özgürlük.
- En sonunda kanadından yaralanan Harika denize doğru düşürken Mavili de arkasından atlıyor ve onu havada yakalıyor, romantik anlar yaşanıyor. Ve daha sonra Mavili ilk defa uçmaya başlıyor.

Hatırladıklarım bunlar, hatırlarsam mesajımı editlerim. Very Happy

KingofMusic

Mesaj tarafından Pinokyo Bir Çarş. Nis. 13, 2011 2:21 pm

Sinemadan şimdi geldim.Hemen bilgisayarın başına oturdum.Maceralı bir gidiş oldu benim için.Önce gişede ki kız beni yalnız görünce algılayamadı ve "Çocuğunuza bilet aldınız mı" dedi.Bende "Burada ki en büyük çocuk benim "dedim.Kendime 7 numaralı koltuğu seçtim ve oturdum.Yan koltuk komşularım sırasıyla 7,8,9 ve yine 8 yaşlarındaydılar.Anneler bana tuhaf tuhaf gülümseyip "Sizi rahatsız etmesinler" dediler.Derken salonda ki tek yetişkin (yalan) ben kaldım herkes çocuğunu bırakıp alışveriş merkezini gezmeye başladı.Bende fırsattan istifade en büyük kahkalarımı attım,birkaç yerde çığlık attım çok eğlendim.

Rio muhteşem,sıcacık,hayat dolu,aşk dolu bir film.Özellikle şehir görüntüleri inanılmaz güzeldi kayboldum içinde.Sadece believer gözü ile izleyeyim dedim başlangıcında ama unuttum kendimi kaptırıvermişim.Believe yazısı ve Blue'nun ölü taklidi yapması dışında çok açık bir ipucu görmedim.Ama filmde karakterlerin bindiği tüm plakaların sayıları toplamı 7.Filmde michael yok belki ama onun varlığını,dokunuşunu hissediyorsunuz.Blue'yu sarılarak öldürmek istiyorsunuz.Kesin Michael diyemem ama çok andırıyor.Rafael adında ki kuş bana niyeyse Kenny Ortega'yı hatırlattı.Ama asıl yıldız Nigel.Ben ona aşık oldum.Kötülüğüne,karizmasına bayıldım.
Filmde blue uçmayı bilmiyor Jawel ona yardım ediyor.Ben şöyle bir sonuç çıkardım.Michael hiç normal bir hayat yaşamadı.Normal olmayı yani uçmayı bilmiyor ama bu hoax yolculuğu sırasında oda bizler gibi normal bir hayat yaşamayı öğrendi.Artık kendini eskisi kadar yalnız hissetmiyor.

Not:Filmin sonunda aşk hikayesi tatlı sonla bitiyor ve Blue ve Jawel'in 3 çocuğu oluyor.

Pinokyo

Mesaj tarafından KingofMusic Bir Çarş. Nis. 13, 2011 3:36 pm

Demek plakaların toplamı 7'yi veriyor, buna hiç dikkat etmemiştim. Smile Her şeyi en güzel şekilde özetlemişsin Pinokyo, teşekkürler. Şehir görüntüleri inanılmaz gerçekten. Smile
KingofMusic

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Ağus. 26, 2011 8:40 am

Paris ;
-saw the movie Rio while we were on the plane.. i really enjoyed it Smile
Rio yu uçaktayken seyrettik,gerçekten eğlenceli buldum:)

dün de paparazziler havaalanındaydı,buraya geleceğimizi nerden öğrenmişler acaba? demişti.
Misafir
Misafir

- Similar topics